Новини

Михайло Бузинарський пропонує звільнити ректора РДГУ Руслана Постоловського

<P>Внести подання про розірвання контракту з ректором Рівненського державного гуманітарного університету Русланом Постоловським попросив голову Рівненської ОДА начальник територіальної державної інспекції праці Михайло Бузинарський. Причина — існування заборгованості з виплати заробітної платні, що перевищує 2 мільйони гривень. Про ситуацію в РДГУ Михайло Бузинарський розповів учора під час прес-конференції.
<P>Велику заборгованість з виплати заробітної платні в одній з найбільших місцевих вищих шкіл — Рівненському державному гуманітарному університеті, державні інспектори виявили під час перевірки. З’ясувалося, що співробітники навчального закладу не отримали гроші за червень цього року. Без зарплати залишилися 1342 працівники. Загальний розмір боргу — 2,7939 мільйона гривень. «Це один із найбільших показників заборгованості серед фінансово активних підприємств області. Зрівнятися з ним може хіба що УБ РАЕС», — наголосив Михайло Бузинарський.
<P>Тож керівник інспекції звернувся з проханням до керівника обласної адміністрації внести Міністру освіти та науки України подання про розірвання контракту з ректором РДГУ Русланом Постоловським за порушення законодавства про працю.
<P>Якщо на початку серпня заборгованість не буде погашена, справу збираються передавати в прокуратуру.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса