Новини

На 7 мільйонів гривень перевиконаний обласний бюджет у першому півріччі 2007 року

<P>На 7 мільйонів гривень перевиконаний обласний бюджет у першому півріччі цього року. Про це повідомили на засіданні комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів і податків.
<P>Депутати обіцяють, ці кошти підуть на підготовку області до зими, а також на медичну, культурну та спортивну сфери.
<P>Охорона здоров`я стала окремою темою для обговорення у депутатів. Так обранці погодилися винести на сесію питання про виділення 270 тисяч гривень на обстеження жителів Рівненщини на ВІЛ. Окрім того, депутати пообіцяли уже найближчим часом вкотре розглянути кандидатуру на посаду головного лікаря дитячої обласної. На це місце знову пропонують Віталія Бойка. І на завершення медичної теми члени комісії висловлювали своє незадоволення підготовкою медичних чиновників до засідання.
<P>З Козацьких могил на комісію до обласного центру приїхали і монахи із чоловічого свято-георгіївського монастиря. Аби попросити у обранців 30 тисяч на ремонт трапезної та декількох келій храму. Окремо говорили депутати і про пільги для інвалідів зору, що мешкають на Рівненщині. Колегію завершила дорожня тема.
<P>17 серпня зберуться обласні обранці на чергову сесію. Саме тоді своє продовження отримають і обговорені на комісії питання.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса