Новини

На Березнівщині під час Тижня роботодавця вивчили особливості зайнятості жінок

<P>Троє сільських голів Березнівського району — Уляна Грицик (Балашівська сільська рада), Іван Василюта (Бистрицька сільрада) та Раїса Ковальчук (Полянська сільрада) — у рамках заходів Тижня роботодавця, що відбувся на Березнівщині, отримали подяки обласного центру зайнятості за плідну співпрацю з районним центром зайнятості з питань організації громадських робіт.
<P>Як повідомили з Березнівського районного центру зайнятості, метою заходів Тижня роботодавця на Березнівщині стало донесення до роботодавців, органів влади та соціальних партнерів служби зайнятості максимуму інформації про послуги державної служби зайнятості, відпрацювання планів подальшої співпраці, надання юридичних консультацій, підбір персоналу на ті вакансії, які тривалий час не заповнюються.
<P>Зокрема, відбулася зустріч роботодавців та безробітних «Особливості зайнятості жінок» за участю успішних жінок-підприємців району. Перед учасницями зустрічі виступила Ольга Гладиш, яка в минулому була безробітною, але за сприянням служби зайнятості закінчила курси підприємців і знову звернулася за допомогою до служби зайнятості уже в ролі роботодавця.
<P>Окрім того, у районному центрі зайнятості відбулася зустріч за “круглим столом” керівників ринкоутворюючих підприємств з питань реалізації державної політики зайнятості. За плідну співпрацю з районним центром зайнятості у вирішенні проблем зайнятості населення району подяки обласного центру зайнятості було вручено Петру Белюшку, керівнику ДП Соснівського лісового господарства, Ларисі Драчук, директору Березнівського продоб’єднання, Галині Кравчук, директору комбінату громадського харчування, та Олександру Степаненку, власнику підприємства «Стиль М».
<P>Також у центрі зайнятості відбулися ділова зустріч з роботодавцями, які працюють у сфері торгівлі та громадського харчування. Проведено також ярмарок вакансій за професією “продавець”. А для безробітних громадян із сіл Маринин та Губків організували семінар з організації сільського туризму.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса