Новини

На безкоштовне встановлення лічильників у ВАТ “Рівнегаз” немає коштів.

<P>Як голова Національної комісії регулювання електроенергетики Валерій Кальченко повідомив про безкоштовне встановлення споживачам лічильників, у ВАТ “Рівнегаз” щодня реєструється до 20 заяв від рівнян.
<P>Утім, задовольнити бажання всіх, на жаль, у “Рівнегазі” поки не можуть, через відсутність коштів. Як повідомив перший заступник голови правління ВАТ “Рівнегаз” Богдан Труш, із 1 червня цього року затверджена програма оснащення житлового фонду Рівненської області лічильниками витрати природного газу та забезпечення достовірного обліку на 2006–2008 роки.
<P>Реалізовуватиметься вона у три етапи. На першому, тобто цьогоріч, передбачено безкоштовне встановлення лічильників у тих житлових будинках, де газ використовується комплексно: для обігріву помешкання із встановленою також газовою плитою. Себто, для споживачів, будинки яких не підключені до системи централізованого теплопостачання і мають автономну систему опалення.
<P>Оскільки встановлення безкоштовних лічильників закладене у підвищені тарифи на газ із 1 липня, то в подальшому, в міру надходжень коштів після сплати населення за спожитий газ, розглядатиметься можливість облаштування приладами обліку й для решти споживачів. За словами Богдана Труша, не виключено, що згодом надійде відповідний документ про першочергове забезпечення лічильниками пільгових категорій. І вже в цьому році вдасться встановити безкоштовно прилади обліку газу для цих верств населення.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса