Новини

На Демидівщині відбудеться обласний дитячий фестиваль патріотичної пісні.

<P>Відкритий обласний дитячий фестиваль патріотичної пісні “Наша слава козацька не вмре, не загине!” вперше відбудеться у Демидівському районі, на базі санаторію “Хрінники”. Участь у заході візьмуть понад 150 колективів з Рівненської та сусідніх областей. Про це “Рівнеінформ” повідомили у Демидівській райдержадміністрації.
<P>21 червня, а саме на цю дату заплановане проведення заходу, Демидівщина зустрічатиме обдаровану молодь віком 7-12 та 13-17 років. Програма фестивалю, метою якої є відродження історичної пам’яті національно-патріотичної пісні українського народу, залучення дітей та молоді до пісенної творчості національного характеру, передбачає виїзд учасників фестивалю у музей-заповідник “Козацькі моглили” на відкриття 355 річниці Берестецької битви. Заплановані також зустріч голів Демидівської райдержадміністрації та райради з керівниками колективів та оргкомітетом фестивалю, концертні виступи учасників. Крім цього, заплановане проведення “круглого столу” з учасниками фестивалю, гала-концерту, а також конкурсно-розважальних заходів, екскурсій по історичних місцях, краєзнавчих місцях краю, відпочинок на березі водосховища.
<P>Під час підбиття підсумків на засідання “круглого столу” учасники фестивалю підготують лист-звернення до Президента України. А на закінчення буде проведено прощальний вечір біля вогнища. Урочисте відкриття фестивалю відбудеться о 17 годині.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса