Новини

На дільниці Львів-Здолбунів пасажирів чекатимуть оновлені вокзали

<P>Велику увагу вокзальним комплексам приділила цього року Львівська залізниця. Нині структурними підрозділами служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, за участю Львівського експериментального заводу та заводу залізо-бетонних конструкцій, ведуться роботи з будівництва та реконструкції будівель і споруд на об’єктах швидкісного руху дільниці Львів-Здолбунів.Протяжність дільниці Львів-Здолбунів складає 193 км. На ній знаходиться 17 станцій та 22 зупиночних пункти. Загалом, у будівництві задіяно 950 осіб і 98 одиниць техніки.
<P>Капітальним ремонтом будівель та споруд, розташованих на напрямку швидкісного руху, охоплено 13 вокзалів (станції Підбірці, Заболотці, Броди, Радивилів, Рудня-Почаївська, Верба, Борщовичі, Задвір’я, Красне, Ожидів, Кам’яниця-Волинська, Дубно, Озеряни), 85 інших службово-технічних будівель.
<P>Також ведуться роботи на 36 пасажирських платформах, у тому числі на 16 станціях і 20 зупиночних пунктах. Паралельно проводяться роботи з благоустрою територій 13 станцій. Для гарантування безпеки на 21 об’єкті встановлять пожежно-охоронну сигналізацію. Щоб поліпшити санітарні умови на вокзалах Львівська залізниця вже встановила 11 очисних споруд глибокої біологічної очистки «Біотал», також ввела в експлуатацію сім водяних свердловин.
<P>Під час виконання будівельно-монтажних робіт на дільниці Львів-Здолбунів уже освоєно понад 25 мільйонів гривень. Загалом, проект обійдеться в 42,6 мільйона гривень, повідомили з прес-центру Державного територіального галузевого об’єднання «Львівська залізниця».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса