Статті

На Гагаріна будують супермаркет з каруселями і вертольотами.

<P>Масштабне будівництво розгорнулось за автозаправною станцією “ОККО”, що на вулиці Гагаріна, навпроти повороту на Князя Романа.
<P>— Це буде споруда, розділена на два крила, з цікавим плануванням, — розповів головний інженер з будівництва, якого журналістка “ГАЗЕТИ” застала на об’єкті. — У двоповерховій частині здаватимуть площу під бутики, а в одноповерховій буде продуктовий маркет.
<P>Заступник начальника управління земельних відносин міськвиконкому Іван Очередько зазначив, що цією територію нині опікується відомий у Рівному підприємець Станіслав Рязанов і призначена вона для будівництва торгового комплексу.
<P>— Планується будівництво великого комплексу загальною площею п’ять тисяч квадратних метрів, — розповів “ГАЗЕТІ” у телефонній розмові Станіслав Рязанов. — На другому поверсі буде об’ємний ресторан на 500 квадратних метрів, вікна якого виходитимуть на Гагаріна. Знизу будуть магазини, в тому числі і супермаркет.
<P>Станіслав Рязанов поділився ідеями щодо впорядкування відведених для відпочинку дітей місць. У середині обіцяє встановити каруселі, а на прилеглій території — літаки і вертольоти. Для власників автомобілів планують паркінг у шість рядів.
<P>Будівництво торгового комплексу планується завершити орієнтовно через два роки.
<P><STRONG>Ольга МІХНЬОВ</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса