Новини

На кінець 2005 року на державній службі в установах Рівненщини було зайнято 8,7 тисячі працівників.

<P>На державній службі в установах Рівненської області на кінець 2005 року було зайнято 8,7 тисячі працівників, що становить 1,9 відсотка всіх зайнятих економічною діяльністю. Про це повідомила перший заступник начальника управління статистики в області Галина Стецюк.
<P>Із зазначеної кількості зайнятих 6,2 тисячі – державні службовці та 2,5 тисячі – посадові особи органів місцевого самоврядування. За словами Галини Стецюк, в обласному центрі зосереджено понад третину всіх зайнятих на державній службі – 38,6%.
<P>Державна служба переважно притаманна особам жіночої статі, яких у 2,8 раза більше серед державних службовців та у 2,3 рази — серед посадових осіб місцевого самоврядування. Однак, жінки займають посади нижчої категорії.
<P>Привабливою державна служба є і для молодих осіб у віці до 35 років, яких серед державних службовців майже половина (47,6 відсотка) та четверта частина (25,7 відсотка) — серед посадових осіб місцевого самоврядування. 98,5 відсотка державних службовців та 97,4 відсотка посадових осіб місцевого самоврядування мають повну, неповну та базову вищу освіту.
<P>Щодо доходів державних службовців, то середній рівень оплати праці їх за 2005 рік становив 942 грн, а посадових осіб органів місцевого самоврядування — в середньому 767 грн.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса