Новини

На кордоні затримали контрабандні наркотики.

<P>Рівненська митниця порушила кримінальну справу за фактом контрабанди наркотичних засобів проти громадянина Росії, жителя міста Пінська (Білорусь), якого затримали на українсько-білоруському кордоні.
<P>Група молодих хлопців (четверо жителів міста Пінська Республіки Білорусь та один громадянин Росії) автомобілем “Мерседес-Бенц” вирушили “відпочити” в Україну. Ще у Пінську молодики “затарились” алкогольними напоями, які почали вживати в автомобілі. Пройшовши митний контроль у пункті пропуску “Верхній Теребежов”, хлопці в магазині безмитної торгівлі “добрали” ще спиртного, яке і розпили на нейтральній смузі українсько-білоруського кордону. Після цього “тепла компанія” в’їхала в зону митного контролю відділу митного оформлення “Городище” Рівненської митниці, де і розпочалося найцікавіше.
<P>При проходженні прикордонно-митного контролю гості пояснили, що їдуть відпочивати на море — в Мелітополь. Однак мали при собі всього 130 доларів США на п’ятьох. Неадекватна поведінка пасажирів стала приводом для детальнішого огляду авто. У результаті було виявлено під чохлом підголівника та під килимком на підлозі пакети з наркотичною речовиною. Упродовж певного часу ці особи не могли нічого зрозумілого пояснити працівникам митниці. А потім взагалі стали проявляти грубість та агресію. Через це молодиків відправили у Дубровицький райвідділ міліції — проспатись та протверезіти.
<P>Для з’ясування обставин на кордон виїхала оперативна група зі Служби з боротьби з контрабандою та митної варти Рівненської митниці. Молоді люди давали покази, що речовина рослинного походження належить їхньому товаришу — умовно осудженому білорусу. Однак у подальшому вдалося встановити, що свого приятеля вони просто оговорюють. Власником речовини виявився громадянин Росії, житель міста Пінська, приватний підприємець, який також перебував у цій компанії. А речовина, згідно з експертизою, проведеною в Науково-дослідному криміналістичному центрі УМВС в Рівненській області, виявилась марихуаною.
<P>Рівненська митниця порушила проти громадянина Росії кримінальну справу за фактом контрабанди наркотичних засобів. Росіянина затримали, а автомобіль, що використовувався для перевезення наркотичної речовини, вилучили.
<P><STRONG>Віктор ЖЕЛІНСЬКИЙ</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса