Новини

На Макарова смолять дахи та балкони

<P>Упродовж літнього періоду ЖКП ремонтують та засмолюють дахи багатоповерхових будинків. Так, ЖКП “Західне” уже відремонтувало балкони та дахи будинків на вулиці Макарова, 4, Макарова, 8 та Олени Теліги, 45. Ще на цей рік запланували закінчити ремонт покрівлі будинків за адресами: вул. Макарова, 10 та Дубенська, 330.
<P> За словами головного інженера ЖКП “Західне” Віктора Пархомця, зараз тривають планові ремонти покрівлі будинків:
<P>— Мешканці подають заяви. По мірі можливості, за скаргами, смолимо балкони та ремонтуємо покрівлю. Цього літа вже зробили балкони та дах будинків на Олени Теліги, 45, Макарова, 4 та Макарова, 8. Зараз покрівельники працюють на Дубенській, 330. Ще залишається замінити шатровий дах над одним під’їздом будинку на вулиці Соборній, 217, над трьома іншими — роботу закінчили. Дах цього будинку ремонтуємо за державні кошти.
<P>Віктор Пархомець каже, що на літній період запланували капітальний ремонт даху над п’ятьма під’їздами будинку, що на Макарова, 10. Як тільки надійде держсубвенція — роботи одразу розпочнуть. Критимуть дірявий дах тут євроруберойдом.
<P>— П’ять під’їздів у цьому будинку перекрили минулого літа також за державні кошти. Цей будинок найпроблемніший, — зауважує головний інженер ЖКП. — Минулого року збиралася комісія міськвиконкому, визначали чи насправді ремонт покрівлі тут настільки необхідний.
<P>Віктор Пархомець запевняє, що працюватимуть та ремонтуватимуть покрівлі, доки дозволятимуть погодні умови:
<P>— Ми працюємо аж до морозів. Мінусова температура не дає можливість схвачуватися бітуму, тому тоді роботи припиняємо. Зараз у нас працює дві бригади.
<P>Тетяна КОВАЛЬ

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса