Новини

На Мірющенка розмістять невиліковно хворих

<P>Незабаром незавершене будівництво харчоблоку центральної міської лікарні, що на вулиці Мірющенка, 25а, приватизують та змінять його цільове призначення. Тут мають намір створити лікувально-профілактичний заклад та хоспіс.
<P>На минулій сесії депутати Рівненської міськради внесли незавершене будівництво харчоблоку міської лікарні до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації. Згідно з депутатським рішенням, невдовзі міське управління комунальною власністю створить конкурсну комісію з приватизації об’єкта та проведе конкурс.
<P>За інформацією міського управління комунальною власністю, будівництво являє собою недобудовану двоповерхову будівлю з підвалом.
<P>За ініціативи заступника міського голови Сергія Васильчука, окрім лікувально-профілактичного закладу, у приміщенні розмістять хоспіс (спеціалізована медична установа для догляду да невиліковно хворими і вмираючими людьми).
<P>— Ви вважаєте, що це нормально, коли одні люди у закладі намагаються вилікуватися, а у них за стінкою інші вмиратимуть? — не погодився з думкою Васильчука депутат Олексій Губанов. Проте більшість депутатів пропустили цю репліку повз вуха та підтримали пропозицію заступника міського голови.
<P>Натомість деякі представники міської влади висловили сумнів щодо того, чи нові власники не перетворять з часом лікувальний заклад на розважальний. Зважаючи на такі судження, вони запропонували відкласти питання на довивчення.
<P>— Відкладати це питання не можна, — заперечив міський голова Віктор Чайка. — Через два роки недобудова зруйнується і не буде що продавати взагалі. Будівництво простоює уже давно, воно незаконсервоване. А стосовно зміни призначення будівлі, то ми документально заборонимо власникам протягом десяти років змінювати цільове призначення будівлі. До того ж, невже ви думаєте, що хтось захоче біля лікарні відкривати розважальний заклад?
<P>Більшість депутатів погодилися з міським головою та підтримали рішення про приватизацію незавершеного будівництва.
<P>Марина ПОПОВА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса