Новини

На мітингу у Корці прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради, керівників парламентських партій

<P>До Президента України Віктора Ющенка, Верховної Ради, керівників парламентських партій звернулися учасники мітингу, що зібралися у м. Корець з нагоди вшанування жертв голодоморів і політичних репресій мільйонів українців.
<P>Вони вимагають негайно ініціювати через законодавчі акти, укази Президента, Постанови Уряду та інших виконавчих і представницьких органів влади суд над ідеологією, організаторами і виконавцями геноциду української нації у ХХ столітті; заборонити діяльність комуністичної та інших проросійських партій в Україні; негайного прийняття закону про люстрацію, який унеможливив би перебування в органах представницької та виконавчої влади на державній службі, в політичних партіях, засобах масової інформації громадян неукраїнської національності, колишніх членів КПСС, агентів і співробітників НКВД-МГБ-КГБ та інших каральних органів окупаційної радянської адміністрації.
<P>Підтримано одноголосно.
<P>Звернення виголошено на мітингу головою фракції Української Народної Партії в Рівненській обласній раді Василем Червонієм.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса