Новини

На Млинівщині облаштують гардеророб у школі, а на Костопільщині створять парк

Чотири сільські громади Рівненщини отримають організаційну, консультаційну та часткову фінансову підтримку від РОГО “Комітет виборців України” в рамках проекту “Підтримка і розвиток ініціатив сільських громад”, що реалізується за підтримки Фонду імені Стефана Баторія (Польща).
<P>Таке рішення прийняла конкурсна комісія на засіданні, яке відбулося в Рівненській облдержадміністрації.
<P>Конкурс оголосили на початку червня цього року, про що повідомляла “ГАЗЕТА”. За цей час надійшло 17 заявок від громад дев’яти районів Рівненської області. Зокрема, по три заявки з Демидівського, Дубенського, Млинівського, Сарненського і по одній з Дубровицького, Корецького, Костопільського, Острозького та Рівненського районів.
<P>У результаті переможцями стали громади таких населених пунктів:
<P>— с. Лісопіль Костопільського району (проект “Лесин парк — зона активного відпочинку і дозвілля мешканців, спортивний центр села”);
<P>— с. Олександрія Рівненського району (проект “Відновимо парк — гордість нашого села”);
<P>— с. Владиславівка Млинівського району (проект з реконструкції недобудованого приміщення Владиславівської ЗОШ під навчальний кабінет і гардероб для учнів);
<P>— с. Вовничі Млинівського району (проект зовнішнього та внутрішнього ремонту частини адмінприміщення, виділеного для танцювального залу села).
<P>Як зазначає голова конкурсної комісії, керівник Рівненського “Комітету виборців України” Олексій Горецький, переможців обирали за такими основними критеріями: відповідність проекту вимогам та пріоритетам конкурсу, актуальність проблеми, соціальний ефект, реалістичність (здатність громади наявними ресурсами і в зазначені терміни досягти поставлених цілей), рівень залучення громади та додаткових ресурсів.
<P>— На жаль, через обмеженість фінансування проекту організація змогла підтримати лише чотири громади з 17. Але конкурсна комісія прийняла рішення звернутися до районних адміністрацій і райрад сіл, проекти яких не були підтримані, з рекомендацією знайти можливість профінансувати їх з місцевих бюджетів, адже більшість із них справді актуальні і потрібні для людей, — запевнив Олексій Горецький.
<P>Отож вже найближчим часом після підписання відповідної документації громади-переможці зможуть одразу приступити до роботи і реалізовувати свої проекти, повідомили з інформаційного відділу РОГО КВУ.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса