Новини

На нового керівника теплопостачального підприємства претендують четверо осіб.

<P>Відбулося перше засідання комісії з визначення шляхів реорганізації, моделі управління, підбору менеджера реорганізованого підприємства комунального підприємства “Теплотранссервіс” Рівненської обласної ради та комунального теплопостачаючого підприємства “Комуненергія”, повідомили з прес-служби облради.
<P>На засіданні було обговорення питання про визначення претендентів та затвердження для участі у конкурсі на посаду менеджера теплопостачаючого підприємства, яке буде реорганізоване з КП «Теплотранссервіс» та КТП «Комуненергія». Серед претендентів: Володимир Зленко, Тетяна Казачек, Петро Сергійчук, Юрій Кірпічніков.
<P>На засіданні окреслено коло завдань для претендентів для підготовки цілісної концепції організації діяльності теплопостачального підприємства. Термін підготовки концепції – до 7 днів.
<P>Нині тривають зустрічі з кандидатами на посаду менеджера реорганізованого підприємства.
<P>Наступне засідання комісії, на якому обговорять запропоновані концепції, планують провести не пізніше 14 липня. Головна теза засідання – відповідальність за майбутнє підприємство і, відповідно, тепло в оселях.
<P>Комісія створена на виконання спільного доручення голів обласної ради та облдержадміністрації згідно з рішенням обласної ради від 16 червня 2006 року «Про комунальне підприємство «Теплотранссервіс» Рівненської обласної ради та комунальне теплопостачаюче підприємство «Комуненергія».
<P>До складу комісії увійшли 11 чоловік. Співголови комісії – заступник голови обласної ради з питань управління комунальною власністю Леонтій Самчук та в.о. заступника голови облдержадміністрації Володимир Новак.
<P>Секретарем комісії на засіданні обрали начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Ніну Весельську.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса