Статті

На одну земельну ділянку претендує десять осіб

<P>Темпи житлового будівництва у Рівному не можуть задовольнити навіть попит платоспроможних рівнян, не кажучи про малозабезпечені верстви населення.
<P>На засіданні колегії облдержадміністрації голова Рівненської ОДА Віктор Матчук зазначив, що поки на сотню земельних ділянок претендуватиме 1000 осіб, сфера житлового будівництва буде надкорумпованою, а ціни на житло недоступними для пересічного рівнянина.
<P>Темпи житлового будівництва у Рівному не встигають за попитом на квартири. За словами начальника управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому Сергія Полоцького, обсяги введеного житла за 9 місяців поточного року складає 58 відсотків від річного завдання. А для виконання програми на 2006 рік протягом IV кварталу необхідно ввести в дію 14,13 тис. кв. метрів загальної площі житла.
<P>У Рівному впродовж січня-листопада цього року за спеціальними програмами забезпечення житлом громадян, що потребують поліпшення житлових умов, здано в експлуатацію лише 99 квартир, загальною площею 7,6 тис. кв. м. Це житло отримали громадяни, які постраждали від наслідків Чорнобильської аварії; молоді сім’ї, військовослужбовці та сільські жителі за програмою “Власний дім”.
<P>Через нестачу коштів 17 тисяч молодих сімей не отримують компенсацій за банківськими відсотками уже протягом 5-6 місяців.
<P>Голова ОДА визнав незадовільною роботу Сарненської, Млинівської та Острозької райдержадміністрацій у сфері будівництва житла та зобов’язав голів відповідних адміністрацій до кінця року виправити ситуацію.
<P><STRONG>Любомир БОЯКІВСЬКИЙ</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса