Новини

На позачерговому з`їзді УНП Рівненщину представлятимуть 47 делегатів.

<P>47 делегатів представлятимуть Рівненщину 24 червня в Центрі культури і мистецтв КПІ, де відбудеться позачерговий звітно-виборчий з`їзд Української народної партії. Планується, що на з`їзді керівництво партії у повному складі подасть у відставку, після чого відбудеться обрання нового керівництва, у тому числі голови партії – таємним голосуванням, як це передбачено Статутом. «Це дозволить партії у демократичний спосіб визначитися з оцінкою діяльності керівництва та через вибори видати кредит довіри новому його складу», – повідомила 22 червня ЗІКу прес-секретар РОО УНП Світлана Сирота.
<P>Головне стратегічне питання, яке розглядатиметься учасниками позачергового з`їзду УНП – об`єднання в єдину партію правих партій націонал-демократичного спрямування, які не пройшли до Верховної Ради України. За словами Світлани Сироти, окрім УНП, це також «Пора-ПРП», ВО «Свобода», Українська консервативна партія та інші. Створення такої партії стане неодмінною умовою збереження і захисту української державності та українських національних інтересів.
<P>Участь у з`їзді візьмуть близько 1000 делегатів, які представлятимуть 24 обласних, Кримську республіканську та Київську і Севастопольську міські організації. Від Рівненщини планується участь 47 делегатів, зокрема, Василя Червонія, Сергія Олексіюка, Юрія Ширка, Олега Ковальчука, Степана Жданюка, Івана Турка, Мирослава Семаніва.
<P>Окрім зміни керівництва партії порядком денним передбачено розглянути підсумки участі УНП у виборах 2006 року, політичну ситуацію в Україні, роль та завдання УНП, прийняти документи з`їзду.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса