Новини

На радіоактивно забруднених територіях Рівненщини вирощуватимуть екологічно чисті плодово-ягідні культури

<P>На Рівненщині починає реалізовуватись проект, який допоможе жителям постраждалих від Чорнобильської катастрофи районів області розпочати приватну справу й отримувати достойний прибуток.
<P>Проект „Соціально-економічний розвиток забруднених в результаті Чорнобильської катастрофи сільських регіонів Рівненської області” передбачає фінансування у розмірі 496 тисяч євро. Мета проекту — закладення плодово-ягідних садів на території північних районів області.
<P>Протягом 2008 року в Сарненському, Зарічненському, Дубровицькому та Володимирецькому районах відберуть 8 сіл (по два у кожному районі), де реалізовуватимуть проект садівництва.
<P>Учасниками проекту стануть 80 фізичних осіб, власників земельних паїв, які проживають у цих селах. Усі вони безкоштовно отримають посадковий матеріал, знаряддя праці та мінеральні добрива для своїх садків. Для учасників проекту проведуть низку навчальних семінарів, крім того, вони зможуть відвідати господарства з вирощування плодово-ягідних культур у Польщі та Голландії, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
<P>Делегація Єврокомісії 17 січня відвідає села, в яких реалізовуватиметься проект, а також діюче підприємство з переробки ягід і фруктів у смт. Володимирець, яке за умовами проекту прийматиме вирощену продукцію.
<P>За словами заступника голови Рівненської ОДА Степана Павлюка, науково-дослідними інститутами доведено, що сади, висаджені на радіоактивно забруднених територіях, дають екологічно та радіологічно чисту продукцію.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса