Новини

На Рівенщині відбувся обласний збір «Юний рятувальник».

<P>На Рівенщині відбувся обласний збір «Юний рятувальник», який проходив на базі молодіжної організації «Школа безпеки та виживання». Основною метою заходу було: вміння дітей сміливо та впевнено діяти у різних надзвичайних ситуаціях, відповідально ставитися до особистої та громадської безпеки, окрім того це і пропаганда здорового способу життя. І найголовніше те, що молодь займаючись певною справою, відірвана від негативного впливу вулиці, а зіштовхнувшись із роботою рятувальника в майбутньому може поповнити ряди тих, хто ризикуючи своїм життям рятує інших людей.
<P>Цього року захід проходив у Рівенському районі неподалік села Новостав. Учасники, що представляли усі райони області, брали участь у різних естафетах та конкурсах, що вимагало застосування знань, швидкої реакції, фізичної підготовки, а головне діяти згуртовано — колективом.
<P>Зокрема, юні рятувальники переправлялися на плазасобах та транспортували потерпілого через водну перешкоду, надавали першу медичну допомогу, долали кілометри з використанням засобів індивідульного захисту, а також вчилися користуватися пожежно-рятувальним обладнанням.
<P>Позитивним моментом є те, що у цьому зборі головним було не отримання перемоги, а активна участь дітей. Організаторами проведення змагань виступило головне управління МНС України в Рівенській області спільно з управлінням освіти та науки облдержадміністрації. Про це повідомив Дмитро Мельник, інспектор центру пропаганди ГУ МНС України в Рівенській області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса