Новини

На Рівненщині 38 житлових будинків приватизували їхні мешканці

<P>25 житлових будинків на Рівненщині передано у комунальну власність територіальних громад з початку 2007 року.
<P>Ще 38 житлових будинки приватизували самі мешканці. Про це повідомили з прес-служби регіонального відділення ФДМУ в Рівненській області.
<P>За результатами звернень регіонального відділення ФДМУ, органи місцевого самоврядування вже прийняли 16 рішень, якими фактично дали згоду прийняти у майбутньому в комунальну власність ще 34 житлових будинків та 12 гуртожитків.
<P>За словами начальника РВ ФДМУ Віктора Матвієнка, значно кращі середньообласного показника результати такої передачі у Березнівському, Дубенському, Острозькому районах та у містах Дубно, Здолбунів і Костопіль. Проте у деяких районах і містах вирішити це питання належним чином досі не вдається. Зокрема, місцевими радами Володимирецького, Зарічненського, Сарненського районів та у містах Рівне і Дубровиця прийнято менше четвертої частини об’єктів, які підлягають передачі. Місцеві органи самоврядування здебільшого прагнуть приймати об’єкти, що перебувають у хорошому стані та потребують мінімуму бюджетних витрат на утримання.
<P>Загалом до реєстру державного майна (після завершення масової приватизації державних підприємств та перетворення їх у господарські товариства, на балансах яких залишився державний житловий фонд) було внесено 919 житлових об’єктів нашої області. 101 із них – гуртожитки. До комунальної власності територіальним громадам передано уже 438 об’єктів державного житлового фонду.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса