Новини

На Рівненщині допомагатимуть особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та найбільш незахищених верств населення

<P>В області схвалено програму матеріальної підтримки осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та найбільш незахищених верств населення на 2007 рік. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Віктор Матчук. Про це повідомили з прес-служби РОДА.
<P>Програма передбачає продовжити встановлену з першого вересня 2001 року виплату доплат до пенсії (заробітної плати) в розмірі ста гривень Героям Соціалістичної Праці, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам орденів Слави та Трудової Слави, іншим особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. На Рівненщині проживає 22 таких особи. Також буде продовжено встановлену з першого серпня 2001 року у такому ж розмірі доплату тим громадянам, яким виповнилося 100 і більше років. Їх в області нараховується 80. Майже три тисячі жителів області, вік яких становить від 90 до 100 років, отримають одноразову допомогу у розмірі 30 грн. Окрім того програма передбачає надання одноразової матеріальної допомоги пенсіонерам, інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам та іншим найбільш незахищеним верствам населення через обласний фонд “Допомога”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса