Новини

На Рівненщині досліджуватимуть проблеми та перспективи земельної реформи.

<P>Вибіркове обстеження „Земельна реформа в Україні: проблеми та перспективи” планують провести на Рівненщині інформаційно-аналітична агенція „Статінформконсалтинг” та Державний комітет земельних ресурсів. Про це повідомили в прес-службі ОДА.
<P>Метою дослідження є вивчення, виявлення та аналіз проблем, що виникають при проведенні земельної реформи, впровадженні та функціонуванні системи реєстрації прав на нерухоме майно. Як повідомили в головному управлінні статистики, обстежуватимуться Рівненський та Здолбунівський райони.
<P>Відбір респондентів, а це громадяни віком від 18 до 60 років, які мають державні акти на право власності земельними ділянками, самі на них господарюють, або здають в оренду, проводитиметься у сільських радах протягом 10-12 липня.
<P>Інформація, що буде отримана в ході дослідження, є конфіденційною і буде використана в узагальненому вигляді, – зазначили в управлінні. Дослідження здійснюватиметься за методологічного та організаційного сприяння Державного комітету статистики України.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса