Новини

На Рівненщині мають сформувати зерна нового врожаю у кількості не менше шестимісячної потреби

<P>Голова облдержадміністрації Віктор Матчук підписав розпорядження “Про формування регіональних ресурсів продовольчого зерна на 2006-2007 маркетинговий рік”. Про це повідомили з прес-служби РОДА.
<P>Розпорядженням відмічено недостатню роботу із забезпечення формування регіональних ресурсів продовольчого зерна керівництва Дубенської та Острозької райдержадміністрацій.
<P>Цим документом головам райдержадміністрацій рекомендовано провести організаційну роботу із сільськогосподарськими товаровиробниками щодо позачергової реалізації продовольчого зерна у встановлених обсягах в регіональні ресурси та державний продовольчий резерв. Рівненській обласні державній хлібній інспекції рекомендовано посилити контроль за якістю зерна, що заготовляється для державних та регіональних ресурсів.
<P>Згідно з розпорядженням, виконавці програми “Забезпечення області продовольчим зерном на 2006-2007 маркетинговий рік” до 10 листопада 2006 року мають сформувати регіональні запаси зерна нового врожаю у кількості не менше шестимісячної потреби та провести в повному обсязі розрахунки з сільськогосподарськими товаровиробниками за поставлене ними зерно.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса