Новини

На Рівненщині може подорожчати зовнішня реклама іноземними мовами

<P>Рівненська обласна рада рекомендувала місцевим радам області збільшити плату за розміщення реклами на зовнішніх носіях, що містить написи іноземною мовою або логотипи іноземних фірм. Відповідне рішення затвердили депутати під час сімнадцятої сесії обласної ради 16 січня.
<P>У рішенні, запропонованому депутатом Сергієм Олексіюком (УНП), міститься рекомендація місцевим радам збільшити в 10 разів плату за зовнішню рекламу іноземними мовами або з логотипами іноземних фірм.
<P>Ініціатор цього рішення наголосив, що останнім часом в області широко використовується така реклама. Нерідко підприємці невиправдано застосовують іноземну мову в рекламних вивісках вітчизняних фірм, закладів харчування тощо.
<P>Таким чином створюється перевага для відомих світових брендів та іноземних мов. У такий спосіб відбувається додаткове залучення споживачів у заклади з гучними іноземними назвами, адже українські товаровиробники не можуть конкурувати з ними, наголосив Сергій Олексіюк. Тож рішення було прийняте з метою захисту української мови та вітчизняних товаровиробників та збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса