Новини

На Рівненщині не дають розвиватися іноземним інвесторам – думка

<P> Сьогодні відбулася зустріч з польським підприємцем Яном Вельгошем, на якій він розповів про проблеми з заснуванням власного бізнесу у м. Кузнецовськ Рівненської області.
<P> У 2001-2003 роках Ян Вельгош приватизував у Кузнецовську 3 об’єкти площею 18 тис. квадратних метрів, на базі яких до 2008 року планує побудувати торгівельний комплекс, на добудову й введення в експлуатацію якого необхідно 2,5 – 3 млн. доларів. У свій час Рівненська АЕС розпочала там будівництво, однак, за браком коштів об’єкти віддали на приватизацію.
<P> За словами адвоката Олега Прокопчука, нині ці об’єкти є дуже привабливими щодо інвестицій і розвитку. Первинна їх вартість становила 150 тис. грн., нині – близько 1 млн. доларів. Виконком Кузнецовської міськради звернувся до прокуратури Рівненської області з вимогою визнати недійсним проведення торгів у 2002 році й визнати незаконними дії Фонду держмайна з приводу продажу цього об’єкта іншому власнику.
<P> Як повідомив Олег Прокопчук, у Кузнецовську не розвинений середній та малий бізнес і створення торгівельного комплексу, куди б увійшли гастроном, універмаг та будинок побуту вирішили б проблему з працевлаштуванням населення, особливо це стосується жіночої половини населення Кузнецовська.
<P> Спостерігається також повне ігнорування цієї проблеми зі сторони обласної облдержадміністрації. А заступник голови ОДА Степан Жданюк, перебуваючи на посаді міського голови Кузнецовська ініціював розірвання угоди з польським підприємцем про приватизацію. Зараз здійснюється тиск на прокуратуру з метою розірвання угоди й проведення повторних торгів. Ян Вельгош звертався до Президента України, Польщі та у Фонд держмайна України. Віктор Ющенко доручив Фонду розібратися з ситуацією, однак нічого конкретного у ході розгляду цієї справи запропоновано не було.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса