Новини

На Рівненщині не вистачає робітників

<P>Рятувати робітничі професії від вимирання беруться освітяни разом із Службою зайнятості. Будівельників, столярів та ливарників відтепер готуватимуть у навчальному міжвиробничному комбінаті за сприяння учбового центру Служби Зайнятості.
<P>На Рівненщині не вистачає робітничих професій, на це вкотре нарікають чиновники та роботодавці. Праця на виробництві вважається непристижною. Тож школярів воліють йти вчитися на юристів чи економістів.
<P>Нині середній вік працівників 45–55 років. Тому роботодавці побоюються, що невдовзі на заводах працювати буде нікому.
<BR>Центр зайнятості спільно з освітянами намагаються вирішити проблему нестачі робітників. Їх навчатимуть на базі міжшкільного навчального комбінату та навчального центру служби зайнятості.
<P>Низька зарплатня на погані умови праці — основні причини через що люди не хочуть працювати на виробництві. Нестача робітників може відвернути від області інвесторів, попереджають чиновники. Вони не хочуть вкладати кошти у виробництво на яких нікому працювати.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса