Новини

На Рівненщині провал магістралі державного значення

<P align=justify>4 квітня 2006 на магістральній дорозі державного значення М-08 Устилуг-Луцьк-Рівне, км 148+600 о 19 годині утворились руйнування дорожнього покриття у вигляді „пучин” на половині ширини проїзної частини (Луцького напрямку).
<P><A href=”http://www.sai.gov.ua/eimg/z6grgxuhcqeth8k70.jpg”>Фото 1</A>
<P>Працівниками ДАІ Рівненській області було терміново організовано облаштування небезпечної ділянки дороги відповідними дорожніми знаками, руйнування засипано фракційними матеріалами до рівня покриття та забезпечено рух транспортних засобів.
<P><A href=”http://www.sai.gov.ua/eimg/z6grgxuhcqeth8k71.jpg”>Фото 2</A>
<P>5 квітня, о 6 год. 45 хв. при проїзді вказаної ділянки дороги 30-ти тонним вантажним автомобілем виник провал дорожнього покриття, руйнування збільшилось на всю ширину проїзної частини і рух транспортних засобів було припинено в обох напрямках. На період проведення робіт по ліквідації провалу об`їзд здійснювався по автодорогах Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко та М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Мамалига.
<P align=justify><A href=”http://www.sai.gov.ua/eimg/z6grgxuhcqeth8k72.jpg”>Фото 3</A>
<P>Станом на 9 год. 30 хв. вжитими заходами відновлено рух легкових транспортних засобів для Луцького напрямку. Ремонтні роботи продовжуються. Працівники Державтоінспекції Рівненської області надають допомогу в організації дорожнього руху на небезпечній ділянці.
<P align=justify><STRONG>Прес-служба Департаменту
<BR>ДАІ МВС України</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса