Новини

На Рівненщині проведуть конкурс серед фотокореспондентів ЗМІ та фотографів-любителів.

<P>Обласний конкурс серед фотокореспондентів ЗМІ та фотографів-любителів „Спорт, здоров’я – успіх” проводитиметься на Рівненщині з 1-го липня по 10 вересня цього року. Про це “Рівнеінформ” повідомили в організаційному комітеті.
<P>Згідно з умовами конкурсу, участь в ньому можуть брати участь всі бажаючі фотокореспонденти та фотографи-любителі, котрі мешкають в області. Учасники конкурсу представляють на розгляд журі роботи (фотознімки), виконані з 1 липня по 10 вересня 2006 року. Тема фотографій – індивідуальна відповідальність кожного учасника.
<P>Беручи участь у цьому конкурсі, фотограф гарантує, що він є єдиним власником авторського права на фотографію, і що фотографія не порушує прав третьої сторони.
<P>Фотографії повинні подаватись в друкованому вигляді, без рамки, мінімальний розмір 24х30 см, максимальний 50х65 см. Останній термін подання робіт – 10 вересня 2006 року.
<P>Роботи приймаються за адресою: 33013, м. Рівне, вул. Литовська, 55, обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, тел. 63-44-04, 63-45-41. Для участі у конкурсі необхідно подати до обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” заявку на участь у конкурсі разом з фотографіями.
<P>Журі конкурсу оцінюватиме конкурсні роботи у таких номінаціях: фотографія спортивного заходу або події (три фотографії ); репортаж (максимум шість фотографій ); портрет, ілюстрація (три фотографії).
<P>Протягом конкурсу роботи його учасників публікуватимуться у ЗМІ.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса