Новини

На Рівненщині розпочали хрестовий похід проти гомосексуалістів. Перша жертва – Борис Моїсеєв

<P>Рівненська Міжцерковна Рада висловила свою тривогу з приводу популяризації протиприродних сексуальних зв’язків, які згідно Святого Письма підпадають під осудження і розглядаються всіма християнськими конфесіями як духовне та фізичне збочення та оприлюднила звернення з приводу приїзду в м. Рівне співака Бориса Моїсеєва, який популяризує гомосексуалізм, – повідомив власкор ЗІКу.
<P>У зверненні, зокрема, йдеться: “Гомосексуалізм та лесбіянство є бунтом проти здорового глузду та порушенням авторських прав Бога-Творця. Християни називають це содомським гріхом. Це є посяганням на інститут сім’ї, це руйнує молоде покоління та приводить до виродження людства на Землі”.
<P>Рівненська Міжцерковна Рада висловила тривогу та закликала прихожан усіх християнських конфесій та громадськості Рівненщини не втрачати духовної пильності і протистояти всякому злу! Свої підписи під зверненням поставили Координатор Рівненської Міжцерковної Ради, єпископ Володимир Ільчук, Співкоординатор РМР, священик УПЦ КП Андрій Горобець, секретар РМР, пастор Олег Абатуров, єпископ Християн Віри Євангельської Петро Корнійчук, єпископ Української Євангелічної Реформованої Церкви Филимон Семенюк.
<P><STRONG>Довідка ЗІКу.</STRONG>
<P><I> 16 жовтня у Рівному в Кінопалаці «Україна» зі своєю концертною шоу-програмою виступатиме заслужений артист Російської Федерації Борис Моїсеєв. Вартість квитків становить від 70 до 150 гривень. Кількість рівнян, охочих потрапити на концерт, щодня зростає. Концерт відбудеться у межах всеукраїнського туру, котрий розпочнеться 13 жовтня в Києві. Співак відвідає Житомир, Львів, Рівне.</I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса