Новини

На Рівненщині створено обласний виборчий блок “Не так!”

<P><FONT color=#000000>Угоду про створення обласного виборчого блоку політичних партій “Опозиційний блок “Не так!” підписали сьогодні голови рівненських обласних організацій політичних партій: СДПУ(о), ВПО “Жінки за майбутнє”, РПУ та ВО “Центр”.</FONT>
<P> Про це повідомляє кореспондент “Регіон-медіа”.
<P> Як повідомив секретар Рівненського обкому СДПУ (о) Володимир Ліннік, обласний блок створюється на підставі рішення між партійного з’їзду чотирьох політичних сил про створення “Опозиційного блоку НЕ ТАК!”. На міжпартійній конференції учасників обласного блоку 21 січня буде затверджено список кандидатів від блоку для участі в виборах до обласної ради. Володимир Ліннік сподівається, що обласний блок зможе отримати 10 місць у обласній раді п’ятого скликання та сформувати фракцію.
<P> Як зазначив голова РОО РПУ Віталій Станкевич, учасників блоку об’єднують не лише спільні ідеологічні засади, а й професійний підхід до вирішення проблем.
<P> Як повідомила голова РОО Всеукраїнського політичного об’єднання “Жінки за майбутнє” Марія Рожко, учасники блоку працюватимуть для вирішення соціальних проблем краю, розвитку малого та середнього бізнесу, збереження духовної спадщини українського народу тощо.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса