Новини

На Рівненщині триває технічна модернізація виробничих потужностей великих підприємств

<P>Цех декорації скляних пляшок на ЗАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» та склотарний цех на ВАТ «Рокитнівський склозавод» введені в експлуатацію цього року.
<P>Водночас завершено будівництво хлібозаводу №2 ДП «Рівнехліб» ВАТ «Концерн Хлібпром», розповів на колегії перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Благодир. За його словами, додатково створено майже 300 нових робочих місць.
<P>
<BR>Продовжується технічне переоснащення виробництва на ВАТ «Рівнеазот», ТОВ «РЗВА-Електрик», «ОДЕК-Україна», ЗАТ «Агро ресурс», здійснюється модернізація технологічних процесів на ВАТ «Волинь-Цемент».
<P>Не відстають від промисловців і сільськогосподарські виробничники. Начальник головного управління агропромислового розвитку Рівненської ОДА Олександр Слободянюк зазначив, що в області активними темпами здійснюється модернізація сільськогосподарських підприємств.
<P>«Введено в дію доїльний зал на 200 корів у Здолбунівському районі, комбікормові заводи у Острозькому та Млинівському районах. Завершено реконструкцію птахопідприємства у Березнівському районі та комплексу з вирощування курей-бройлерів у Млинівському районі, — сказав Олександр Слободенюк. — У Радивилівському районі здано в експлуатацію цех із виробництва біодизельного палива. Здійснено реконструкцію трьох молокозаводів і завершується реалізація інвестиційного проекту з реконструкції молокозаводу в Дубні загальною вартістю 145 мільйонів гривень».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса