Новини

На Рівненщині від СНІДу померло 13 осіб

<P> На Рівненщині зареєстровано 442 випадки захворювання на ВІЛ/СНІД, з яких 40 осіб уже захворіли на СНІД і 13 померло.
<P> Про це повідомила лікар-інфекціоніст обласного центру профілактики та боротьби зі СНІД Ольга Харкова.
<P> Як повідомила Ольга Харкова, найбільше хворих зареєстровано у Рівному, Кузнецовську, Дубно, Костопільському, Здолбунівському, Острозькому районах. У Острозі велика кількість ВІЛ-інфікованих за рахунок наявності там релігійних реабілітаційних центрів, в які приїжджають не лише з Рівненщини, а й з Одещини, Києва.
<P> Найчастіше ВІЛ/СНІД передається через кров. З 442-ох хворих на ВІЛ/СНІД 363 особи інфікувалося під час споживання ін’єкційних наркотиків. Зростає кількість інфікованих статевим шляхом (63 особи), в основному це чоловіки 20-40 років. У інших випадках встановити шлях передачі інфекції поки що не вдалося.
<P> Нині в області виявлено 50 ВІЛ-інфікованих вагітних жінок, всього народжено 41 дитину від 40 ВІЛ-інфікованих мам (одна з мам народила двійню). Жодна дитина, котра вже досягла півторарічного віку, не отримала підтвердження діагнозу і була знята з обліку.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса