Новини

На Рівненщині відбуваються масові спортивні заходи „Ти зможеш, якщо зміг я”

<P>З метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом Рівненський обласний центр фізичного здоров`я населення „Спорт для всіх” проводить з 18 грудня по 29 грудня 2006 року масові спортивні заходи „Ти зможеш, якщо зміг я” серед дітей-вихованців дитячих спеціалізованих закладів з нагоди зимових свят в Рівненській області.
<P>Заходи були проведені 18 грудня в Рівненському притулку для неповнолітніх (взяло участь 50 дітей), 19 грудня – в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (взяло участь 56 дітей), 20 грудня – в Рафалівській ЗОШ-інтернат (взяло участь 190 дітей). Проводились змагання з „Дуйбол-моно”, „Дуйбол-пари”, „Дартсу” та комбінована естафета. Вихованці шкіл брали участь в конкурсі на написання твору-роздуму на тему „Фізкультура і спорт в житті людини”.
<P>Учасники спортивних заходів були нагороджені вимпелами, подяками, м’якими іграшками, годинниками та дитячою косметикою.
<P>21 грудня такий захід буде проведений в Рівненському спеціальному дошкільному дитбудинку, 22 грудня – Вербській ЗОШ-інтернат для дітей-сиріт.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса