Новини

На Рівненщині викрито розтратників військового майна

<P> Співробітники військової контррозвідки та відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Рівненській області виявили групу з-поміж старших офіцерів Міністерства оборони України, які, зловживаючи службовим становищем, вчинили розтрату військового майна в особливо великих розмірах.
<P> Понад 600 тонн мастила для дизельних двигунів та дизельних транспортних засобів, що перебувало на балансі окремих військових частин, було реалізовано через певні комерційні структури. У бухгалтерських документах цих формувань вартість мастила була сфальсифікована: фактично воно реалізовувалося за ціною значно нижчою, ніж зазначена в офіційній звітності. За висновками ревізії збитки від діяльності зловмисників становлять більше 1 мільйона гривень.
<P> Обласним управлінням СБУ щодо цього порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ст. 423 (зловживання військовою службовою особою владою або службовим становищем) та ст. 424 (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень) Кримінального кодексу України повідомили редакцію Rivne.com.ua у прес-службі Служюи Безпеки України.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса