Новини

На Рівненщині затверджено заходи з підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період.

<P>Голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук затвердив заходи з підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2006-2007 років, – повідомляє прес-служба ОДА.
<P>Цим же розпорядженням затверджено склад штабу з підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2006-2007 років, який очолив в.о. заступника голови облдержадміністрації Володимир Новак. Відповідні штаби буде створено й у районах області.
<P>Документом затверджено положення про проведення обласного огляду готовності населених пунктів до зими, що триватиме з 15 по 30 вересня цього року. Згідно із заходами, передбаченими розпорядженням, питання забезпечення паливом населення, комунально-побутових споживачів та котелень, що опалюють житло та об’єкти соцкультпобуту, місцевих рад, інших відомств усіх форм власності, вирішуватимуть спеціально створені робочі групи.
<P>Крім цього, документом передбачено низку заходів з метою забезпечення господарського комплексу області електроенергією, газом, проведення планового ремонту доріг загального та місцевого значення. Планується введення в експлуатацію котельні в смт. Квасилів Рівненського району та Дубровиці, проведення капітального ремонту шести систем центрального опалення у житлових будинка обласного центру, – повідомляє прес-служба РОДА.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса