Коментарі

На Рівненщині зросла кількість ДТП.

<P>Порівняно з минулим роком в Рівненській області зросла кількість дорожньо-транспортних пригод, повідомив начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області майор міліції Микола Слободенюк на своїй першій прес-конференції.
<P>Основна причина цього — підвищення інтенсивності руху на шляхах області. Адже цього року зареєстровано вже 16 638 транспортних засоби, тоді як у цей же період минулого року цей показник становив 9,5 тисяч, зауважив Микола Слободенюк.
<P>Крім того начальник обласного ДАІ вважає, що власників приватних транспортних засобів почали відповідальніше ставитися до проходження техогляду. За статистикою кількість водіїв, що справно проходять техогляд збільшилася на 15,5 %.
<P>Схвально відгукнувся новий начальник про недавні новинки у працівників ДАІ – мотоцикли та ноутбуки. Вони, на його думку, полегшують роботу ДАІ. Загалом новий начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області пообіцяв продовжити нововведення свого попередника. А от його роботу Микола Слободенюк оцінити відмовився.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса