Новини

На Рівненщини створено штаб „Вступна кампанія 2006 року”.

<P>Голова обласної державної адміністрації Віктор Матчук з метою контролю за безумовним виконанням положень Умов прийому до вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації України та професійно-технічних навчальних закладів, забезпечення прозорості і гласності під час організації цьогорічної вступної кампанії, а також недопущення посадових зловживань, правопорушень і хабарництва відповідним розпорядженням затвердив персональний склад штабу „Вступна кампанія 2006 року”, який очолив в.о. заступника голови ОДА Олег Торкунов, повідомили з прес-служби РОДА.
<P>Цим же розпорядженням голова РОДА затвердив заходи із забезпечення контролю за ходом вступної кампанії до вищих та професійно-технічних навчальних закладів Рівненщини на 2006 рік. Протягом червня-серпня у навчальних закладах будуть діяти „гарячі лінії” та „скриньки довіри”, які дадуть можливість керівникам установ своєчасно реагувати на зауваження, скарги, пропозиції абітурієнтів та їхніх батьків.
<P>Окрім того, свідки протизаконних дій під час вступної кампанії можуть повідомити про факти корупції, посадові зловживання, правопорушення та хабарництво працівників приймальних комісій, викладачів, адміністрації навчальних закладів, працівників органів виконавчої влади та про інші проблемні питання, що виникають під час вступної кампанії на телефони довіри при облдержадміністрації за номером: 695-351 (з 10.00 до 15.00 год.) та в управління освіти та науки РОДА за номерами: 22-34-96, 26-75-74, 22-59-33 (з 9.00 до 18.00год.), які працюють щодня з понеділка по п`ятницю.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса