Новини

На Рівненській АЕС відбувається нарада на тему “Симптомно-орієнтовані аварійні інструкції (СОАІ)”.

<P>Упродовж тижня, у навчально-тренувальному центрі Рівненської АЕС у рамках міжнародної програми з ядерної безпеки проводиться нарада на тему “Симптомно-орієнтовані аварійні інструкції (СОАІ)”, повідомили з відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ Рівненської АЕС.
<P>У нараді беруть участь представники ДКЯРУ, Державного науково-технічного центру, НАЕК “Енергоатом”, АЕС України, лабораторії аналізу безпеки Чорнобильського центру, інженерно-технічного центру підготовки кадрів для атомної енергетики, іноземних компаній – Westinghouse, PNNL, Sonalists. Впровадження СОАІ виключить момент суб’єктивізму та мінімізує вплив людського фактору при виникненні аварійної ситуації на АЕС.
<P>Робота над СОАІ масштабна та різнопланова і триває на РАЕС впродовж кількох років. Уже пройдений етап розробки інструкцій, їх верифікація, другими словами – технічне коректування. На цьому етапі особливо важлива участь американських спеціалістів, оскільки пакет СОАІ вже впроваджений на американських АЕС.
<P>Нинішня нарада присвячена перевірці процедур СОАІ на повномасштабному тренажері блоків ВВЕР-440, так звана валідація, тобто процес випробування і підтвердження того, що програми і введені моделі інструкцій є прийнятними, ефективними.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса