Новини

На Волині стихія заподіяла руйнувань на 10 мільйонів

<P>Сильний вітер та злива зруйнували десятки будинків Волинської області. Деякі з них відновленню не підлягають. Збитки оцінюються у 10 млн грн.
<P>За попередніми підрахунками, збитки від стихії, яка пронеслася над територією Волині 22 липня, сягають більше десяти мільйонів гривень. Лише ремонт зруйнованих будівель потребує близько 10 мільйонів гривень. Самостійно подолати наслідки стихії постраждалим районам не під силу. Про це вчора заявив перший заступник голови Волинської ОДА Віталій Заремба.
<P>За наслідками руйнівної дії стихії на Волині було скликано позачергове засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації. На ньому перший заступник голови Волинської ОДА Віталій Заремба заявив, що стихія завдала області збитків за попередніми підрахунками на 10 млн грн.
<P>За словами першого заступника керівника області, у Турійському, Рожищенському, Ківерцівському, Маневицькому та Шацькому районах постраждала велика кількість будівель. Деякі з них стихія понівечила настільки, що їх вже неможливо відремонтувати.
<P>“Можете собі уявити, що в Турійську триповерхова будівля після стихії фактично стала двоповерховою. А в деяких селах від надвірних будівель не залишилося нічого, ніби їх на цьому місці ніколи й не було”, — наголосив Віталій Заремба.
<P>Величезних збитків зазнало лісове господарство, лише поблизу центральних автомагістралей знищено не менше 800 дерев. Під поривами вітру, що сягав 25–30 метрів за секунду, на землі опинилися кілометри ліній електропередач. Загалом стихія знеструмила близько 210 населених пунктів.
<P>З метою ліквідації наслідків стихії губернатор області Володимир Бондар дав підлеглим доручення підготувати звернення до Кабінету Міністрів України з клопотанням про виділення коштів з Держбюджету. Про це повідомляє ЗІК.
<P>На Рівненщині знеструмлені 33 населених пункти
<P>У ніч з 23 на 24 липня внаслідок складних погодних умов (грозові дощі, шквалисті пориви вітру) та через спрацювання систем аварійного захисту ЛЕП у Рівненській області залишилися знеструмленими 33 населених пункти. До відновлення електропостачання залучили аварійні бригади ЗАТ “Eй-І-Ес Рівнеенерго”. Координацію відновлювальних робіт здійснює оперативна група ГУ МНС України в області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса