Новини

Начальник рівненської міліції Сергій Піддубний чув, що працюватиме у Львові чи МВС

<P>У Рівному з’явилися чутки, що начальника управління МВСУ в Рівненській області Сергія Піддубного минулої п’ятниці викликали в МВС і сказали написати рапорт про звільнення.
<P>Втім, Центр зв’язків з громадськістю управління МВСУ в Рівненській області спростовує цю інформацію. Там повідомили, що в останній робочий день минулого тижня генерал вийшов з відпустки та перебував на робочому місці. Вже у понеділок Сергій Піддубний взяв участь у нараді за участю Президента України Віктора Ющенка, яку присвятили діяльності ДАІ.
<P>«Минулої п’ятниці я в Міністерстві не був і ніхто мені не казав писати рапорт про звільнення, — наголосив начальник рівненської міліції. — Чому маю це робити, адже нормально працюю».
<P>Сергій Піддубний визнає, що до нього доходили чутки про його переведення на роботу до Львова чи в МВС. Водночас запевнив: якщо напише рапорт про звільнення, то обов’язково збере журналістів і розкаже причину такого кроку.
<P>Про те, чи написав начальник рівненської міліції рапорт на звільнення, нічого невідомо й прокурору області Олексію Баганцю. Натомість у Департаменті зв’язків з громадськістю МВС повідомили, якщо з’явиться наказ про звільнення начальника рівненської міліції, то вони його обов’язкового оприлюднять.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса