Новини

Найбільше рівняни хотіли б бачити в Рівнераді представників НСНУ та БЮТ

<P> На виборах до Рівненської міської ради найбільше рівняни схильні підтримати список політичної партії “Народний Союз “Наша Україна” та Блоку Юлії Тимошенко.
<P> Такі дані соціологічного дослідження, проведеного 8-10 листопада в Рівному Центром з інформаційних проблем територій НАН України, на замовлення рівненського тижневика “10 канал”.
<P> За список НСНУ на виборах до міської ради готові проголосувати 28,4% опитаних, БЮТ підтримують 27,7% респондентів. 7,7% підтримки отримала СПУ. 3,9% опитаних рівнян готові підтримати на виборах до Рівнеради партію “Пора”. Однаковий рівень довіри рівнян здобули УНП ТА ПР, за них готові проголосувати 1,9% опитаних. За комуністів в міській раді висловилися 1,1% опитаних.
<P> НРУ, НП, УНА-УНСО, СДПУ(о) отримали підтримку менше одного відсотка рівнян.
<P> 3% опитаних заявили, що не підтримують жодної політичної сили.
<P> Партіям, які стали лідерами цього рейтингу, найбільшу підтримку висловили інтелігенція та службовці. НСНУ найбільше підтримують люди віком до 30 років та від 40 до 55 років. БЮТ найбільше підтримують люди середнього віку – 41-55 років.
<P> УНП та Партію регіонів найбільше підтримують робітники. Найбільшу підтримку ПР висловили люди віком до 30 років. УНП найчастіше підтримували люди пенсійного віку, старші 55 років.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса