Новини

Найкраще енергозбереженням займаються у Рокитнівській, Здолбунівській і Зарічненській РОДА

<P>За участі заступника начальника відділу енергетики та енергозбереження головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Валерія Гуза, керівників райдержадміністрацій, управлінь області з енергозбереження, представників іноземних компаній відбувся практикум-семінар з питань енергозбереження і енергоефективності за результатами проведення Національного тижня енергозбереження в Рівненській області.
<P>У рамках здійснення цієї широкомасштабної обласної комплексної програми були розроблені відповідні заходи. І за рейтинговою оцінкою у цьому році найкраще їх виконали Рокитнівська РОДА, Здолбунівська і Зарічненська РОДА.
<P>На нараді були присутні представники відомих світових компаній, які презентували кращі енергозберігаючі проекти з виробництва та застосування енергоефективного теплотехнічного і водопостачального обладнання і устаткування в соціальній сфері, із зменшення витрат на споживання енергоносіїв за рахунок впровадження віконних енергозберігаючих плівок «LLumar».
<P>Рівненське підприємство «Газотрон-Люкс» – перший в Україні виробник енергозберігаючих компактних люмінесцентних ламп за повним циклом виробництва. Воно виготовляє лампи «ЛЮММАКС», що знижує енергоспоживання в 5 разів порівняно з лампами розжарювання при збереженні такого ж рівня освітлення.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса