Новини

Найкраще у більярд грають держслужбовці Кузнецовського міськвиконкому

<P>У Рівному відбувся фестиваль з ігрових видів спорту (більярд, настільний теніс, швидкі шахи, шашки) обласної Спартакіади держслужбовців. Про це ЗІКу повідомили 29 листопада в прес-службі ОДА.
<P>У змаганнях взяли участь 15 команд райдержадміністрацій та виконкомів міст обласного значення. У змаганнях з більярду перемогла команда Кузнецовського міськвиконкому, на другому місці – команда облдержадміністрації, на третьому – Рівненського міськвиконкому.
<P>У змаганнях з настільного тенісу на першому місці – Корецька райдержадміністрація, на другому – Кузнецовський міськвиконком, на третьому – облдержадміністрація.
<P>Перше місце у змаганнях з швидких шахів виборола Зарічненська РДА, друге – Дубенська РДА, третє – Рівненський міськвиконком.
<P>У змаганнях з шашок перше місце вибороли держслужбовці Зарічненської РДА, друге – Дубенської РДА, третє – Дубенського міськвиконкому.
<P>В загальнокомандному підсумку перше місце – вибороли держслужбовці облдержадміністрації, друге – Дубенської РДА, а третє – Корецької РДА.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса