Новини

Направлено до суду справу керівника регіонального відділення фонду держмайна України в Рівненській області

<P>Завершено й направлено до суду розслідування кримінальної справи, порушеної проти керівника регіонального відділення фонду державного майна України у Рівненській області Валерія Марчевського у травні 2005 року.
<P>Про це місцевим ЗМІ повідомили з прес-служби прокуратури Рівненської області.
<P>Валерію Марчевському інкримінували знаки злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України – перевищення службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки. Керівник агрогосподарства «Укрбурштин» видав наказ про приватизацію вказаного об’єкту й створив на його базі відкрите акціонерне товариство “Бурштин”, знаючи, що агрогосподарство “Бурштин” є структурним підрозділом державного підприємства “Укрбурштин”, яке належить до об’єктів права державної власності і не підлягає приватизації. Також для ВАТ “Бурштин” було здійснено безоплатно передачу акцій господарського товариства, що перебували у власності держави, на загальну суму 1млн.790тис. гривень.
<P>Як повідомили з прокуратури, нині, як і на час розслідування справи, Валерій Марчевський продовжує працювати на цій же посаді.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса