Коментарі

Нарешті у Рівному з`явилось пристойне дитяче кафе

<P>Кафе-кондитерська «Мелін» з’явилось на карті Рівного. 26 серпня у святкування Дня міста на його урочистому відкритті побували навіть представники мерії обласного центру.
<P><IMG alt=”” hspace=0 src=”http://rivne.com.ua/img/Melin/Zdaleku.jpg” align=baseline border=0>
<P>Кафе–кондитерська планувалося як заклад для сімейного відпочинку, спроектоване за найкращими європейськими традиціями. На території закладу не палять та не вживають спиртних напоїв. Дітлахи можуть розважитись та переглянути мультфільми у бебі-кімнаті, де за ними доглянуть няні.
<P><CENTER><IMG alt=”” hspace=0 src=”http://rivne.com.ua/img/Melin/igrova_kimnata.jpg” align=baseline border=0></CENTER>
<P>У своєму вітальному виступі заступник міського голови Рівного Світлана Богатирчук-Кривко висловила сподівання, що заклад і надалі триматиме марку кафе-кондитерської для сімейного відпочинку і, що невдовзі поряд із закладом не з’явиться «мережа гральних автоматів». На що зі свого боку отримала позитивне запевнення з боку адміністрації закладу.
<P><CENTER><IMG alt=”” hspace=0 src=”http://rivne.com.ua/img/Melin/zblyzka.jpg” align=baseline border=0></CENTER>
<P>У Рівному давно не вистачало подібного місця для відпочинку з дітьми, оскільки інші заклади громадського харчування призначені виключно для дорослих і, прийшовши до них з дитиною, максимум, що вдається зробити, це перекусити нашвидкоруч, більше діти в спокої просто не витримують. Тепер же дорослі можуть провести час за спокійною розмовою в той час, як дітлахиз не меньшим задоволенням вивчатимуть ігрову кімнату.
<P>Ось ще кілька фото, які можуть дати уявлення про те, як виглядає кафе всередині:
<P><CENTER><IMG alt=”” hspace=0 src=”http://rivne.com.ua/img/Melin/kassa.jpg” align=baseline border=0>
<P><IMG alt=”” hspace=0 src=”http://rivne.com.ua/img/Melin/oformelennya.jpg” align=baseline border=0>
<P><IMG alt=”” hspace=0 src=”http://rivne.com.ua/img/Melin/stolyky.jpg” align=baseline border=0>
<P><IMG alt=”” hspace=0 src=”http://rivne.com.ua/img/Melin/vitryna.jpg” align=baseline border=0></CENTER>
<P>Вибачаємось за якість знімків, але потрапили ми на відкриття Меліну випадково, тому довелось фотографувати телефоном. Тим не менш кожен з читачів зможе все роздивитись в деталях, завітавши до кондитерської особисто, знаходиться вона в центрі Рівного, практично на Театральній площі, справа від Драматичного театру.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса