Новини

Населення Рівного заборгувало КТП „Комуненергія” 11 мільйонів гривень.

<P>Майже 11 мільйонів гривень становить нині заборгованість мешканців Рівного перед КТП „Комуненергія”. Про це повідомила начальник відділу збуту КТП „Комуненергія” Світлана Машковець.
<P>За її словами, в опалювальний період 2005-2006 населення обласного центру за надані послуги розраховувалося в середньому на 75%. Генеральний директор КТП „Комуненергія” Володимир Зленко зауважив, що сьогодні працівники підприємства, як жебраки, обходять квартири боржників, щоб повернути гроші.
<P>До директиви уряду про відключення підприємств-боржників в новому опалювальному сезоні він ставиться цілком позитивно. „У житті за все треба платити, — зазначив Володимир Зленко. — Якщо посеред опалювального сезону нам відключать газ, то якось зберемо гроші та заплатимо. Можливо, тоді споживачі зрозуміють, що за тепло необхідно розраховуватися”.
<P>15 червня на розширеному засіданні Кабінет Міністрів, за участю голів ОДА, вирішив відключати в новому опалювальному сезоні комунальні підприємства, що мають борги за енергоносії.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса