Новини

Наші регбісти стали призерами

<P>Регбійний клуб “Рівне” став срібним призером чемпіонату України серед команд першої ліги дивізіону Б. Як виявилося, це не єдине цьогорічне досягнення спортсменів.
<P>— За десять років існування клубу цей сезон видався дуже вдалим, — підсумовує головний тренер РК “Рівне” Ігор Родзяк. — Троє наших гравців — Дмитро Цюпик, Костянтин Гурильов та Павло Рожков — потрапили на огляд до тренерів Всеукраїнської федерації регбі. На початку грудня хлопці їдуть до Києва, де почнуть готуватися до Чемпіонату Європи з регбі серед юніорів.
<P>Протягом усього сезону (кінець квітня — початок листопада) команда боролася за чемпіонство у першій лізі дивізіону Б.
<P>— Головними нашими суперниками виявилися ДЮСШ-“Буревісник” (м. Хмельницький) та столичний “Оркі”, — розповідає другий тренер РК “Рівне” Андрій Пєтухов. — За підсумками чемпіонату золотими призерами виявились хмельничани, “срібло” забрала наша команда, а “бронза” дісталася киянам.
<P>Крім того, на початку сезону хлопці 1988-89 років народження вибороли друге місце на чемпіонаті України з регбі серед юніорів. Це було своєрідною підготовкою до Четвертих всеукраїнських молодіжних ігор, які відбувалися в серпні в Одесі. Тоді рівненські регбісти були третіми.
<P>— Цьогорічний сезон виявився дуже насиченим, — згадує 18-річний гравець клубу Богдан Волошин, який уже шість років займається цим видом спорту. — Відпочинку майже не було. Не встигали завершитися одні змагання, як починалися інші. Але, вважаю, відсутність канікул виправдана нашими здобутками. Зараз можемо відпочити та починати готуватися до нового сезону.
<P><STRONG>Анна ГОТЛІБ</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса