Новини

Наступного тижня “Правекс-Банк” запустить у Рівному послугу UNIStream

<P>Завдяки новій послузі нинішні та потенційні клієнти АКБ «Правекс-Банк» можуть протягом 10 хвилин перевести гроші в будь-яку точку світу, заплативши, від 1,5% від суми переказу без відкриття банківського рахунку.
<P>«Ми запропонувавали UNIStream більш ніж півтисячі пунктів по всій Україні, а наші клієнти отримали можливість переказати гроші за низькими тарифами UNIStream, — коментує директор департаменту міжбанківських відносин АКБ «Правекс-Банк» Дмитро Буц.— Завдяки співпраці з новими системами, а також запланованому зростанню кількості відділень з 540 до 600 до кінця 2007 року ми чекаємо зростання обороту грошових переказів на 20%. Найближчим часом плануємо підписати договір ще з однією системою міжнародних грошових переказів».
<P>Як повідомили у прес-службі банку, в Рівному послуга UNIStream буде запущена вже наступного тижня.
<P>Довідка: АКБ «Правекс-Банк» створений у 1992 році. У структурі налічується більше 540 підрозділів.
<P>З березня 2001 року є принциповим членом платіжних систем Visa і Master Card, прямим агентом платіжної системи American Express. З 2002 року Банк є прямим агентом системи грошових переказів Western Union (працює з 6 банками-субагентами), з 2005 року — системи Mоnеy Gram.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса