Новини

Наступного тижня в Рівному представники територіальних громад Сходу та Півдня України налагоджуватимуть між собою контакти. Допоможе їм у цьому ООН

<P>Семінар для представників територіальних громад Сходу та Півдня України заплановано провести 15 червня в Рівному. Його мета, як повідомив ЗІКу начальник управління зовнішньоекономічної, інвестиційної діяльності та підприємництва Рівненського міськвиконкому Петро Вахнюк, вивчення досвіду реалізації Програм сталого розвитку ООН.
<P>Семінар організовує Українська асоціація місцевих та регіональних влад. У ньому візьмуть участь керівники мерій міст Сходу та Півдня України, де намічена реалізація Проектів Розвитку ООН.Учасники семінару ознайомляться з досвідом рівнян щодо реалізації таких проектів з енергозбереження.
<P>Рівне – перше місто в Україні, де за сприяння ООН реалізується ряд таких проектів. У місті з залученням ООНівських коштів споруджена ТЕЦ, яка цілорічно забезпечує найбільший масив обласного центру “Північний” та більшу частину центру міста гарячою водою, побудована автономна котельня із сучасним обладнанням у центральній міській лікарні, запроваджуються енергозберігаючі технології в навчальних закладах.Проведення семінару, як сподівається Петро Вахнюк, дасть можливість налагодити тісніші контакти між представниками мерій, що також, на його переконання, послужить на користь територіальних громад.Майбутні такі семінари заплановані у Донецькій та Миколаївській областях.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса