Новини

Навчальні кабінети та садочки закриває санстанція

<P>Три навчальні кабінети у двох школах міста і шість дошкільних груп у двох садочках минулого тижня закрила санстанція через недотримання температурного режиму. Про це повідомила завідувачка відділу гігієни дітей та підлітків Рівненської міської СЕС Ірина Ковальчук.
<P>— Справа в тому, що допустима температура в навчальних приміщеннях у школах становить 17 градусів тепла, а у дошкільних — 18, а у цих закладах була 14, 15, — пояснює Ірина Ковальчук. — Та із середи всі групи та кабінети працюють у нормальному режимі. Температура повітря відповідає санітарним вимогам.
<P>Окрім того, пані Ковальчук зазначає, що у деяких дошкільних закладах міста діти не виходять на вулицю разом із вихователями.
<P>— Відповідно до режиму дня, передбачена дворазова прогулянка на вулиці по півтори години. До того ж кожна з них повинна нести відповідне педагогічне навантаження, — зауважує пані Ковальчук. — Тим паче, що такі прогулянки просто необхідні, зважаючи на те, що нині зростає захворюваність на грип. Ми звертаємося до керівництва цих закладів і до батьків, щоб звернули увагу на цю проблему.
<P>Пані Ковальчук повідомила, що працівники санстанції й надалі перевірятимуть дотримання температурного режиму у закладах й не виключає закриття окремих кабінетів та дошкільних груп.
<P>Начальник міського управління освіти Віталій Новак зауважив, що на даний час усі недоліки усунені.
<P>— Ми звернулися з проханням до адміністрації котельні, яка обслуговує ці заклади, щоб вони збільшили подачу тепла, тому ситуація на даний час стабілізувалась, — наголосив пан Новак.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса