Новини

НБУ запустив в обіг пам`ятну монету “Бугай”

<P>Національний банк України, продовжуючи серію «Народні музичні інструменти», 7 листопада ввів в обіг пам`ятну монету «Бугай», номіналом 5 гривень.
<P>Монета присвячена українському народному музичному інструменту у формі дерев`яного циліндра, одна з основ якого обтягнута шкірою з прикріпленим до неї пучком волосся кінського хвоста. Від його сіпання утворюється звук, який нагадує рев бика (по-українськи «бугая»). Цей басовий інструмент використовується в народних ансамблях для створення гумористичного ефекту. Монета відкарбована з використанням сучасних технологій виготовлення біметалічних монет: зовнішній круг — мельхіор (мідно-нікелевий сплав), внутрішній — сплав жовтого кольору нордік (CuAl5Zn5Sn1).
<P>УРівному ця монета з’явиться наступного тижня, — розповіла начальник відділу готівкового обігу і касових операцій управління НБУ в Рівненській області Галина Божик.— Крім Національного банку України монету реалізовуватимуть банки «Промінвестбанк», «Форум», «Укрпромбанк», «Хрещатик». Роздрібна ціна НБУ цієї монети — 14 гривень».
<BR>Довідка: Пам`ятна монета номіналом 5 гривень є дійсним платіжним засобом України і обов`язкова до ухвалення без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, внески, акредитиви і для переказів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса